Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за спеціальне використання води » Об’єкт оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Що є об’єктом обчислення збору за спеціальне використання води?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п.324.1 ст.324 розділу ХVІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 (далі - ПКУ) об’єктом оподаткування збором є фактичний обсяг води, який використовують водокористувачі, з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання. Об’єктом оподат...

Читати далі »

У яких випадках не справляється збір за спеціальне використання води ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п.324.4 ст.324 розділу ХVІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 (далі - ПКУ) збір за спеціальне використання води не справляється: за воду, що використовується для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення (сукупності людей, як...

Читати далі »

За який обсяг води повинні сплачувати житлово-будівельні кооперативи (ЖБК) або об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), якщо розміщені на першому поверсі багатоповерхових будинків приміщення (квартири) надаються ними в оренду іншим СГ аб

25.08.2011

Оскільки збір за спеціальне використання води (далі – збір) не справляється за воду, що використовується для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб населення в межах житлового фонду, то житлово-будівельні кооперативи та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, які є платниками цього збору, до об’єкта оподаткування мають включати обсяги фактично використаної води, яка поставляється без укладання договорів на поставку води суб’єктам господарювання - власникам та орендарям приміщень. Збір сплачується суб’єктами господарювання -власниками та орендарями приміщень, у разі укладання ними договору на поставку води з первинним водокористувачем.

Читати далі »

Чи необхідно сплачувати збір за спеціальне використання води у випадку, якщо здійснюється "прокачка" системи постачання води із свердловини планово щокварталу і цей обсяг не фіксується лічильником?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 270., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »