Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за спеціальне використання води » Ставки збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкі ставки встановлені по збору за спеціальне використання води та чи проводиться їх індексація?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Статтею 325 розділу ХVІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 (далі – Кодекс) встановлені ставки збору за спеціальне використання води. Індексація нормативів збору за спеціальне використання води у рік запровадження Кодексу не проводиться. При цьому, щорічно будуть вноситись зміни до Кодексу щодо ставок збору за спеціальне використання води, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексів цін виробників промислової продукції.

Читати далі »

Які встановлено ставки збору за спеціальне використання води, яка входить виключно до складу напоїв та яка продукція харчової промисловості відноситься до напоїв?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Ставки збору за спеціальне використання води, яка входить виключно до складу напоїв, становлять: 25,60 гривні за 1 куб. метр поверхневої води; 29,86 гривні за 1 куб. метр підземної води. Розділом 15 "Продукція харчової промисловості" Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97 визначено групу 15.9 "Напої" та перелік продукції, що входить до складу цієї групи. Основами для приготування напоїв можуть бути безалкогольні або алкогольні продукти (крім продуктів, заснованих на запашних речовинах), використовувані для виробництва різних безалкогольних або алкогольних напоїв. До складу цих продуктів можуть входити цілком або частково ароматизуючі інгредієнти, рослинні екстракти, соки, консерванти, замінники цукру чи інші хімічні речовини, що визначають даний напій. Напій одержують з такого продукту шляхом простого розведення його водою, вином або спиртом з доданням або без додання цукру або газоподібного діоксиду вуглецю.

Читати далі »

Чи застосовують житлово-комунальні підприємства до ставок збору за спеціальне використання води коефіцієнт 0,3 при обчисленні збору за спеціальне використання у п’ятикратному розмірі?

25.08.2011

Форма податкової декларації збору: за спеціальне використання поверхневих та підземних вод: за спеціальне використання поверхневої води теплоелектростанціями з прямоточною системою водопостачання; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод житлово-комунальними підприємствами; за спеціальне використання води, яка входить виключно до складу напоїв; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод для потреб рибництва; за спеціальне використання кар'єрної, шахтної, дренажної води (далі – податкова декларація) затверджена наказом ДПА України від 24.12.10 № 1009. Житлово-комунальні підприємства при обчисленні збору у п’ятикратному розмірі до ставок збору застосовують коефіцієнт 0,3 (див. формулу розрахунку, наведену у колонці 8 податкової декларації).

Читати далі »