Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за спеціальне використання води » Ліміти

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



І Який порядок обчислення збору за спеціальне використання води водокористувачами, які не мають дозволів на спеціальне водокористування (у т.ч. які не мають дозволів, але мають договори на поставку води без зазначеного річного ліміту використання води) аб

25.08.2011

За відсутності у водокористувача дозволу на спеціальне водокористування із встановленим річним лімітом використання води збір справляється за весь обсяг використаної води, що підлягає оплаті як за понадлімітне використання. Для вторинного водокористувача, який уклав договір на поставку води з первинним водокористувачем, річним лімітом використання води буде ліміт, встановлений у дозволі первинного водокористувача для такого вторинного водокористувача та який повинен бути зазначений у договорі на поставку води. У разі відсутності у договорі на поставку води зазначеного первинним водокористувачем річного ліміту використання води збір справляється за весь обсяг використаної води, що підлягає оплаті як за понадлімітне використання. Якщо вторинним водокористувачем, що уклав договір на поставку води із зазначенням річного ліміту, було перевищено такий ліміт, то збір обчислюється (за кожним джерелом водопостачання окремо) і сплачується у п’ятикратному розмірі виходячи з фактичних обсягів використаної води понад встановлений річний ліміт використання води, ставок збору та коефіцієнтів.

Читати далі »

ІІ Який порядок обчислення збору за спеціальне використання води водокористувачами, які не мають дозволів на спеціальне водокористування (у т.ч. які не мають дозволів, але мають договори на поставку води без зазначеного річного ліміту використання води) а

25.08.2011

Закінчення. Початок див. І. Згідно із п.326.12 ст.326 ПКУ органи, що видають дозволи на спеціальне водокористування, щороку до 20 січня подають органам державної податкової служби та органам водного господарства інформацію про водокористувачів, яким видано такі дозволи. Водокористувачі, яким вида...

Читати далі »

Як обчислюється сума збору за спеціальне використання води у разі перевищення водокористувачами встановленого річного ліміту використання води або у разі відсутності дозволу із встановленими лімітами?

25.08.2011

У разі перевищення водокористувачами встановленого річного ліміту використання води збір обчислюється і сплачується у п’ятикратному розмірі виходячи з фактичних обсягів використаної води понад встановлений ліміт використання води, ставок збору та коефіцієнтів за кожним джерелом водопостачання окремо. За відсутності у водокористувача дозволу на спеціальне водокористування із встановленими в ньому лімітами використання води збір справляється за весь обсяг використаної води, що підлягає оплаті як за понадлімітне використання.

Читати далі »