Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за спеціальне використання води » Порядок сплати

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуІ. До якого бюджету платники податків сплачують збір за спеціальне використання води (державного або місцевого)?

25.08.2011

Платники збору за спеціальне використання води перераховують суми збору на рахунки бюджетів, відкриті в територіальних органах Державного казначейства: до місцевих бюджетів - за спеціальне використання води водних об'єктів місцевого значения; до державного бюджету – за спеціальне використання води водних об'єктів загальнодержавного значения. Органи Державного казначейства здійснюють розподіл цих коштів у співвідношенні, визначеному законом. До водних об'єктів загальнодержавного значення належать: - внутрішні морські води та територіальне море; - підземні води, які є джерелом централізованого водопостачання; - поверхневі води (озера, водосховища, річки, канали), що знаходяться і використовуються на території більш як однієї області, а також їх притоки всіх порядків; - водні об'єкти в межах територій природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, а також віднесені до категорії лікувальних. До водних об'єктів місцевого значення належать: - поверхневі води, що знаходяться і використовуються в межах однієї області і які не віднесені до водних об'єктів загальнодержавного значення; - підземні води, які не можуть бути джерелом централізованого водопостачання.

Читати далі »

ІІ. До якого бюджету платники податків сплачують збір за спеціальне використання води (державного або місцевого)?

25.08.2011

Повна: (початок див.ІІ) Таким чином, платники збору за спеціальне використання води перераховують суми збору на рахунки бюджетів, відкриті в територіальних органах Державного казначейства: до місцевих бюджетів - за спеціальне використання води водних об'єктів місцевого значения; до державного бюд...

Читати далі »

За якою формою подається податкова декларація збору за спеціальне використання води та який порядок ЇЇ заповнення?

25.08.2011

Форми податкових декларацій збору за спеціальне використання води затверджені наказом ДПА України від 24.12.10 N 1009. У податкових деклараціях збору за спеціальне використання води підлягають заповненню всі рядки усіх розділів з урахуванням приміток до цих декларацій. У разі не заповнення того чи іншого рядка через відсутність значення рядки прокреслюються.

Читати далі »

І. Чи подаються органам ДПС платниками збору за спеціальне використання води копії дозволу на спеціальне водокористування, договору на поставку води та статистичної звітності про використання води 2-ТП (водгосп), якщо обсяг використаної води на добу не пе

25.08.2011

Платники збору за спеціальне використання води, у яких обсяг використаної води на добу не перевищує 50 м.куб, повинні подати органам державної податкової служби копію дозволу на спеціальне водокористування або договору на поставку води (у разі внесення змін до дозволу на спеціальне водокористування або договору на поставку води подається їх копія) разом із податковою декларацією збору за спеціальне використання води. При цьому, бажано подати вищезазначені копії разом з податковою декларацією збору за спеціальне використання води за І квартал 2011 року, а новоствореним платникам – за період в якому з’явився об’єкт оподаткування. Такими платниками податків органам державної податкової служби не подається копія форми № 2-ТП за умови, що статистичні звіти за формою № 2-ТП (водгосп) регіональним органам Держводгоспу не подавались.

Читати далі »

ІІ. Чи подаються органам ДПС платниками збору за спеціальне використання води копії дозволу на спеціальне водокористування, договору на поставку води та статистичної звітності про використання води 2-ТП (водгосп), якщо обсяг використаної води на добу не п

25.08.2011

Повна: (початок див.І) Такими платниками податків органам державної податкової служби не подається копія форми № 2-ТП за умови, що статистичні звіти за формою № 2-ТП (водгосп) регіональним органам Держводгоспу не подавались.

Читати далі »

Чи подаються органам ДПС платниками збору за спеціальне використання води копії дозволу на спеціальне водокористування, договору на поставку води та статистичної звітності про використання води 2-ТП (водгосп)?

25.08.2011

Платники збору за спеціальне використання води подають одночасно з податковими деклараціями органам державної податкової служби копії дозволу на спеціальне водокористування, договору на поставку води та статистичної звітності про використання води 2-ТП (водгосп).

Читати далі »

Як платники збору за спеціальне використання води, які подають податкові декларації в електронному вигляді, мають надати до органів ДПС копії дозволів на спеціальне використання води, договорів на поставку води та статистичної звітності?

25.08.2011

Платники податку подають в електронному вигляді виключно податкові декларації (розрахунки), які відповідають формам податкових декларацій (розрахунків), встановленим центральним органом ДПС за погодженням з Міністерством фінансів України. Тому платники збору за спеціальне використання води (далі – збір), які здійснюють подання податкових декларацій збору засобами електронного зв'язку в електронній формі, мають надати копії дозволів на спеціальне водокористування, договорів на поставку води та статистичної звітності про використання води до органів державної податкової служби окремо у порядку, визначеному для подання податкової звітності у паперовому вигляді.

Читати далі »

І. До якого органу ДПС подаються декларації збору за спеціальне використання води ЮО (головним підприємством) за безбалансові філії ( відділення, структурні підрозділи) які здійснюють використання води з різних або одного водних об’єктів (в тому числі в м

25.08.2011

Юридична особа (головне підприємство), до складу якої входять структурні підрозділи, які не мають банківських рахунків, не ведуть окремого бухгалтерського обліку своєї діяльності, не складають окремого балансу, та здійснюють використання води з різних або одного водних об’єктів (в тому числі в місті з районним поділом), подає до органу ДПС декларації збору за спеціальне використання води і сплачує збір, за місцем знаходження водних об’єктів, тобто за місцем здійснення використання води своїх структурних підрозділів.

Читати далі »

ІІ. До якого органу ДПС подаються декларації збору за спеціальне використання води ЮО (головним підприємством) за безбалансові філії ( відділення, структурні підрозділи) які здійснюють використання води з різних або одного водних об’єктів (в тому числі в

25.08.2011

Об'єктами оподаткування і об'єктами, пов'язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі - об'єкти оподаткування), є майно та дії, у зв'язку з якими у платника податків виникають обов'язки щодо сплати податків та зборів. Такі об'єкти за кожним видом податку та збору визначають...

Читати далі »

І. Яким чином заповнюється колонка 6 "Установлений річний ліміт використання води" податкової декларації збору за спеціальне використання води?

25.08.2011

Форма податкової декларації збору: за спеціальне використання поверхневих та підземних вод: за спеціальне використання поверхневої води теплоелектростанціями з прямоточною системою водопостачання; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод житлово-комунальними підприємствами; за спеціальне використання води, яка входить виключно до складу напоїв; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод для потреб рибництва; за спеціальне використання кар'єрної, шахтної, дренажної води (далі – податкова декларація), затверджена наказом ДПА України від 24.12.10 № 1009. У колонці 6 "Установлений річний ліміт використання води" податкової декларації зазначається водокористувачем: первинним - річний ліміт використання води, який встановлений у дозволі на спеціальне водокористування; вторинним (який уклав договір на поставку води з первинним водокористувачем)- річний ліміт встановлений у дозволі первинного водокористувача для такого вторинного водокористувача та який повинен бути зазначений у договорі на поставку води. У разі відсутності у первинного водокористувача дозволу на спеціальне водокористування або у разі відсутності у вторинного водокористувача зазначеного у договорі на поставку води річного ліміту у колонці 6 податкової декларації ставиться прочерк. В цьому випадку збір за спеціальне використання води справляється за весь обсяг використаної води, що підлягає оплаті, як за понадлімітне використання.

Читати далі »

ІІ. Яким чином заповнюється колонка 6 "Установлений річний ліміт використання води" податкової декларації збору за спеціальне використання води?

25.08.2011

Повна: (початок див.І) Таким чином, у колонці 6 "Установлений річний ліміт використання води" податкової декларації зазначається водокористувачем: первинним - річний ліміт використання води, який встановлений у дозволі на спеціальне водокористування; вторинним (який уклав договір на поставку вод...

Читати далі »

Який порядок заповнення колонки 9 "усього нараховано збору" податкової декларації збору за спеціальне використання води (у т.ч. у разі якщо фактичний обсяг води за звітний період менше 100 куб.м)?

25.08.2011

Форма податкової декларації збору затверджена наказом ДПА України від 24.12.10 № 1009. При заповненні к. 9 податкової декларації "усього нараховано збору" значення проставляється у гривнях з копійками (в тому числі, якщо фактичний обсяг води за звітний період менше 100 куб.м) та обчислюється за формулою, наведеною у колонці 9 податкової декларації та приміток до неї. Тобто, значення к.9 складається з суми збору, обчисленого в межах ліміту або сум збору, обчислених в межах ліміту та понад ліміт (якщо фактично є перевищення лімітів використання води). При відсутності вимірювальних приладів сума збору обраховується у двократному розмірі. Розрахунок сум збору здійснюється виходячи з фактичних обсягів використаної води; встановлених у дозволі на спеціальне водокористування лімітів використання води; ставок збору та коефіцієнтів до ставок збору (встановлених для окремих категорій платників збору).

Читати далі »

Яким чином заповнюється колонка 6 "Установлений річний ліміт використання води" у випадку, якщо протягом кварталу було змінено установлений річний ліміт?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 270, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »