Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за спеціальне використання води » Інші питання

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯка організація видає дозвіл на спеціальне водокористування та затверджує ліміти використання води?

25.08.2011

У дозволі на спеціальне водокористування встановлюються ліміт забору води, ліміт використання води та ліміт скидання забруднюючих речовин. Дозвіл на спеціальне водокористування видається: державними органами охорони навколишнього природного середовища - у разі використання води водних об'єктів загальнодержавного значення; Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими Радами за погодженням з державними органами охорони навколишнього природного середовища - у разі використання води водних об'єктів місцевого значення. У дозволі на спеціальне водокористування встановлюються ліміт забору води, ліміт використання води та ліміт скидання забруднюючих речовин.

Читати далі »

Чи включається до складу витрат сума збору за спеціальне використання води (у разі отримання відповідного дозволу) та за використання води для потреб гідроенергетики і водного транспорту?

25.08.2011

У межах встановленого в дозволі на спеціальне водокористування ліміту використання води збір за спеціальне використання води включається до складу витрат згідно з розділом ІІІ Податкового Кодексу України, а за понадлімітне використання справляється з прибутку, що залишається у розпорядженні водокористувача після оподаткування. Збір за спеціальне використання води для потреб гідроенергетики і водного транспорту повністю включається до складу витрат згідно з розділом ІІІ Податкового Кодексу України.

Читати далі »

На підставі яких документів СГ може відноситись до житлового –комунального підприємства з метою застосування коефіцієнту 0,3 для обчислення збору за спеціальне використання води?

25.08.2011

Суб'єкти господарювання, які безпосередньо виробляють, створюють та/або надають житлово-комунальні послуги відносяться до житлово – комунальних підприємств та до ставок збору за спеціальне використання води застосовують коефіцієнт 0,3. Питання щодо переліку документів, на підставі яких суб’єкт господарювання може відноситися до житлово-комунального підприємства не належить до компетенції органів ДПС і слід звертатися до Міністерства житлово-комунального господарства України.

Читати далі »

Чи необхідно водокористувачам у разі зміни умов водокористування повідомляти про це органи ДПС?

25.08.2011

У разі зміни умов водокористування, видачі протягом року нових дозволів на спеціальне водокористування, укладення договорів на поставку води водокористувачі, які отримали переоформлені дозволи на спеціальне водокористування, договори на поставку води, зобов’язані протягом 10 днів повідомити про це органи державної податкової служби та органи водного господарства.

Читати далі »

Чи необхідно юридичним особам, які використовуються воду щодо якої не справляється збір за спеціальне використання води (бюджетні установи, садівницькі та городницькі товариствам (кооперативи) та інші) подавати до органів ДПС копії договорів на поставку в

25.08.2011

Оскільки юридичні особи (бюджетні установи, садівницькі та городницькі товариства (кооперативи) та інші), які використовуються воду щодо якої не справляється збір за спеціальне використання води (далі – збір), не є платниками цього збору, то такі юридичні особи не повинні подавати до органів ДПС копії договорів на поставку води, податкові декларації збору, а також будь-які інші документи, які посвідчують напрямки використання води.

Читати далі »

Хто є первинними та вторинними водокористувачами?

25.08.2011

Первинні водокористувачі - це ті, що мають власні водозабірні споруди і відповідне обладнання для забору води. Вторинні водокористувачі (абоненти) - це ті, що не мають власних водозабірних споруд і отримують воду з водозабірних споруд первинних або інших водокористувачів.

Читати далі »

Чи мають право органи ДПС в листах, направлених на адресу платника, встановлювати ставки збору за спеціальне використання води для СГ, які мають договори на поставку води (без встановлених у ньому лімітів)?

25.08.2011

Ставки збору за спеціальне використання води встановлені ст.325 Податкового кодексу України (далі - ПКУ). Положеннями ПКУ не передбачено встановлення ставок збору за спеціальне використання води листами органу ДПС, а тільки шляхом внесення відповідних змін до цього Кодексу.

Читати далі »

Чи потрібно СГ отримувати дозвіл на спеціальне водокористування з встановленими лімітами, якщо є договір на поставку води (в тому числі коли в договорі вказано ліміти використання води)?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який здійснює використання води повинен мати договір на поставку води або дозвіл на спеціальне водокористування із зазначеними лімітами використання води, а питання видання дозволів на спеціальне водокористування не належить до компетенції органів ДПС.

Читати далі »

Чи необхідно подавати до органу ДПС заяву про відсутність у звітному році об’єкта обчислення збору за спеціальне використання води СГ, який не має дозволу за спеціальне водокористування або договору на поставку води, а тільки сплачує орендодавцю комунальн

25.08.2011

Податковим кодексом України не передбачено подання до органу ДПС заяви про відсутність об’єкта обчислення суб’єктом господарювання, який не має дозволу за спеціальне водокористування або договору на поставку води та сплачує орендодавцю комунальні послуги за використання води та тим суб’єктом господарювання, який не веде господарської діяльності і не був платником збору за спеціальне використання води.

Читати далі »

І. Які документи та у який термін необхідно подати до органу ДПС, у разі відсутності об'єкта оподаткування, для виключення із переліку платників збору за спеціальне використання води або зняття його з обліку?

25.08.2011

У разі відсутності у поточному році об’єкта оподаткування, за умови подання протягом поточного року до органу ДПС податкових декларацій по збору за спеціальне використання води з нульовим значенням, платник збору за спеціальне використання води може звернутися до податкового органу до кінця поточного року із заявою про виключення його з переліку платників збору за спеціальне водокористування та закриття картки особового рахунку по цьому збору. Також платники податків і зборів, у яких відсутні об'єкти, закриті відокремлені підрозділи, у зв'язку з чим такий платник податків був взятий на облік за неосновним місцем обліку, знімаються з обліку за неосновним місцем обліку при надходженні (наявності) відповідних підтвердних документів або у зв'язку із закінченням бюджетного року за умови сплати податків, зборів до бюджету, на підставі службових документів органу державної податкової служби.

Читати далі »

ІІ. Які документи та у який термін необхідно подати до органу ДПС, у разі відсутності об'єкта оподаткування, для виключення із переліку платників збору за спеціальне використання води або зняття його з обліку?

25.08.2011

Повна: (Початок див.І) Відповідно до норм п.7.4 р.VII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №979, платники податків, у яких відсутні об'єкти, закриті відокремлені підрозділи, у зв'язку з чим такий платник податків був взятий на облік за неоснов...

Читати далі »

До якого органу ДПС сплачують та подають декларацію СГ – великі платники податків, (за місцем знаходження водного об’єкту чи спеціалізованої інспекції ДПС) зі збору за спеціальне використання води?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 270., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »