Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту » Нормативи збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Як визначається розмір збору за використання води водних об'єктів для потреб, що не пов'язані з вилученням води?

25.08.2011

Розмір збору за використання води водних об'єктів для потреб, не пов'язаних з вилученням води з водних об'єктів, визначається: для потреб гідроенергетики - на основі нормативів збору, фактичних обсягів води, пропущеної через турбіни, та лімітів використання води (крім гідроакумулюючих електростанцій, які функціонують у комплексі з гідроелектростанціями); для потреб водного транспорту - на основі нормативів збору та часу користування поверхневими водами у звітному періоді; для потреб рибництва - на основі нормативів збору та фактичних обсягів води, необхідної для поповнення ставків під час розведення риби та інших водних живих ресурсів у рибних господарствах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 Чи проводиться у 2008 році індексація нормативів збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту?

25.08.2011

Індексація у 2008 році нормативів збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту не проводиться, оскільки вони є нововведеними.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 Чи застосовується у 2008 році до нормативів збору за водовикористання індекс цін виробників промислової продукції за 2007 рік?

25.08.2011

При обрахуванні збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту за 1 квартал, півріччя, 9 місяців та 2008 рік до нормативів, які діють з 01.01.2008 року не застосовується індекс цін виробників промислової продукції за 2007 рік.

Читати далі »

Діє до 01.01.2010 Які нормативи збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту встановлені в 2008 році (з 4 червня) та 2009 році?

25.08.2011

Нормативи збору встановлені окремо для потреб гідроенергетики і для водного транспорту. З 4 червня 2008 року норматив збору за спеціальне водокористування становить: - в частині використання води для потреб гідроенергетики для усіх річок - 2,69 копійки за 100 куб. метрів води, пропущеної через турбіни електростанцій (крім гідроакумулюючих електростанцій, які функціонують у комплексі з гідроелектростанціями), - в частині використання поверхневих вод для потреб водного транспорту (крім стоянкового, службово-допоміжного і буксирного флотів) для усіх річок, крім Дунаю: - 4,8 копійки за 1 тоннаж-добу експлуатації для вантажного самохідного і несамохідного флоту - та 0,55 копійки за 1 місце-добу експлуатації для пасажирського флоту, що експлуатується. У 2009 році до вищевказаних нормативів застосовується коефіцієнт 1,439.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які нормативи збору за спеціальне водокористування в частині використання води для потреб гідроенергетики і водного транспорту встановлені на 2010 рік?

25.08.2011

Норматив збору за спеціальне водокористування становить: в частині використання води для потреб гідроенергетики для усіх річок - 2,69 копійки за 100 куб. метрів води, пропущеної через турбіни електростанцій (крім гідроакумулюючих електростанцій, які функціонують в комплексі з гідроелектростанціями); в частині використання поверхневих вод для потреб водного транспорту (крім стоянкового, службово-допоміжного і буксирного флотів) для усіх річок, крім Дунаю 4,8 копійки за 1 тоннаж-добу експлуатації для вантажного самохідного і несамохідного флоту та 0,55 копійки за 1 місце-добу експлуатації для пасажирського флоту, що експлуатується. При цьому, з 1 січня по 29 квітня 2010 року включно до вищевказаних нормативів застосовується коефіцієнт 1,439. Починаючи з 30 квітня 2010 року до вищевказаних нормативів застосуються коефіцієнти 1,439 та 1,143.

Читати далі »