Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту » Порядок проведення та подання розрахунків

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 28.03.2009 Який порядок подання розрахунку збору за користування водами для потреб гідроенергетики?

25.08.2011

Платники збору за користування водами для потреб гідроенергетики складають розрахунок накопичувальним підсумком з початку року за встановленою формою, що наведена в додатку №2 до Інструкції №231 та подають органам державної податкової служби протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за своїм місцем податкової реєстрації (місцем перебування на податковому обліку в органах державної податкової служби). Згідно з п.7.4 Інструкції №231 підприємства гідроенергетики за спеціальне використання водних ресурсів та за воду, яка пропускається через турбіни, складають розрахунок за однією формою. Водокористувачі складають статистичний звіт про використання води за формою № 2-ТП (водгосп), а копії статистичної звітності подають органам державної податкової служби одночасно з подачею форм розрахунків збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору для потреб гідроенергетики.

Читати далі »

Діє до 28.03.2009 Який порядок подання розрахунку збору за користування водами діє для потреб водного транспорту?

25.08.2011

Платники збору за користування водами для потреб водного транспорту складають розрахунок накопичувальним підсумком з початку року за встановленою формою. Розрахунки збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами водного транспорту подаються платниками збору протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за своїм місцем податкової реєстрації (місцем перебування на податковому обліку в органах державної податкової служби). Розрахунок збору за користування водами для потреб водного транспорту за I квартал не подається. підприємства - власники водного транспорту, які здійснюють спеціальне використання водних ресурсів та користуються водою при експлуатації водних шляхів вантажними, самохідними, несамохідними і пасажирськими суднами складають два розрахунки зборів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок обчислення збору за користування водами для потреб водного транспорту?

25.08.2011

Водокористувачі самостійно обчислюють збір за користування водами для потреб водного транспорту починаючи з першого півріччя щоквартально наростаючим підсумком з початку року. Підприємства водного транспорту при експлуатації водних шляхів вантажними, самохідними, несамохідними суднами збір за користування водами для потреб водного транспорту обчислюють, виходячи з фактичних даних обліку тоннаж-доби та нормативів збору, а пасажирським судном - з місця-доби та нормативів збору. Підприємства водного транспорту при спеціальному використанні водних ресурсів та користуванні водами для потреб водного транспорту обчислюють одночасно два збори.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок обчислення збору за користування водами для потреб гідроенергетики?

25.08.2011

Водокористувачі самостійно обчислюють збір за користування водами для потреб гідроенергетики щоквартально наростаючим підсумком з початку року. Збір за спеціальне використання водних ресурсів обчислюється, виходячи з обсягів фактично використаної води (підземної, поверхневої, отриманої води, в установленому законодавством порядку, від інших водокористувачів) з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання, установлених лімітів, нормативів збору та коефіцієнтів. Підприємства гідроенергетики збір за користування водами для потреб гідроенергетики обчислюють, виходячи з обсягів води, пропущеної через турбіни гідроелектростанцій, та нормативів збору. При спеціальному використанні водних ресурсів та користуванні водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту підприємства гідроенергетики обчислюють одночасно два збори.

Читати далі »