Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту » Порядок сплати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 28.03.2009 Який термін сплати збору за користування водами для потреб водного транспорту?

25.08.2011

Збір за користування водами водного транспорту сплачується платниками протягом 50 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу за своїм місцем податкової реєстрації (місцем перебування на податковому обліку в органах державної податкової служби). Збір за користування водами для потреб водного транспорту за I квартал не сплачується.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін подання розрахунку та термін сплати збору за спеціальне водокористування в частині використання води для потреб гідроенергетики або для потреб водного транспорту?

25.08.2011

Податкові розрахунки збору за спеціальне водокористування в частині використання води для потреб гідроенергетики, для потреб водного транспорту подаються платниками органам державної податкової служби протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за місцем податкової реєстрації. Збір сплачується водокористувачами протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем граничного терміну подання розрахунку збору за місцем податкової реєстрації. Згідно із п.6.1 Інструкції про порядок обчислення і справляння збору за спеціальне водокористування в частині використання води, затвердженої спільним наказом Мінфіну України, ДПА України, Мінекономіки України, Мінекобезпеки України від 01.10.99 № 231/539/118/219 із змінами і доповненнями водокористувачі самостійно обчислюють збір за спеціальне використання водних ресурсів та збір за користування водами для потреб гідроенергетики щоквартально наростаючим підсумком з початку року, а за користування водами для потреб водного транспорту - починаючи з I півріччя. При цьому, збір за користування водами для потреб водного транспорту за І квартал не сплачується та податковий розрахунок збору за спеціальне водокористування в частині використання вод для потреб водного транспорту за І квартал не подається.

Читати далі »