Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету » Платники збору

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Хто є платником збору за геологорозвідувальні роботи?

25.08.2011

Збір за виконані геологорозвідувальні роботи справляється з надрокористувачів незалежно від форми власності, включаючи підприємства з іноземними інвестиціями, які видобувають корисні копалини на раніше розвіданих родовищах, а також на розташованих у межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони родовищах з попередньо оціненими запасами, які за згодою заінтересованих надрокористувачів передані їм для промислового освоєння.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником збору за геологорозвідувальні роботи підприємство, яке провело буріння свердловини за власні кошти та використовує воду на власні потреби?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання , який має на балансі свердловину i використовує воду виключно для власних потреб є платником збору за геологорозвідувальні роботи. Водночас, оскільки надрокористувач виконував геологорозвідувальні роботи за рахунок власних коштів, то він сплачує збір за геологорозвідувальні роботи, застосовуючи при розрахунку збору коефіцієнти відповідно до вимог п.4 Порядку встановлення нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету та його справляння, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 року №115 із змінами та доповненнями. Підставою для застосування коефіцієнтів є довідка Мінприроди.

Читати далі »

Діє до 30.04.2010 Чи є платником збору за геологорозвідувальні роботи суб’єкт господарювання, який здійснює видобуток корисних копалин на родовищах, розвідка якого виконувалася за рахунок власних коштів?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який здійснює видобуток корисних копалин на родовищах, розвідка якого виконувалася за рахунок власних коштів є платником збору за геологорозвідувальні роботи та на підставі довідки Мінприроди, застосовує відповідний коефіцієнт при обчисленні цього збору.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинна військова частина, як бюджетна установа, сплачувати збір за геологорозвідувальні роботи, при видобуванні підземної води?

25.08.2011

Військова частина Збройних Сил України, яка видобуває корисні копалини, зокрема, підземну воду, є платником збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету.

Читати далі »

Діє до 19.03.2010 Хто є платником збору за геологорозвідувальні роботи – головне підприємство чи кожний з його підрозділів, у разі коли структурні підрозділи здійснюють видобуток корисних копалин?

25.08.2011

Якщо до складу підприємства-надрокористувача входять структурні підрозділи, які не мають статусу юридичної особи та здійснюють видобуток корисних копалин (шахти, рудники, кар'єри, цехи тощо), то платником збору є підприємство-надрокористувач, до складу якого входять такі структурні підрозділи. За рішенням нафтогазовидобувного підприємства збір можуть вносити безпосередньо його філії, які мають поточні рахунки, за місцем податкової реєстрації таких філій.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можуть бути учасники договору про спільну діяльність, пов'язану з користуванням нафтогазоносними надрами, платникам и збору за геологорозвідувальні роботи, якщо вони не є власниками спеціальних дозволів на користування надрами?

25.08.2011

Учасники договору про спільну діяльність не можуть бути платниками збору за геологорозвідувальні роботи , оскільки власник спеціального дозволу на користування нафтогазоносними надрами не може дарувати, продавати або будь-яким чином відчужувати права, надані йому спеціальним дозволом на користування нафтогазоносними надрами, будь-якій іншій юридичній чи фізичній особі, в тому числі передавати їх до статутних фондів створюваних з його участю суб'єктів господарська діяльності, а також до майна спільної діяльності. Платниками збору за геологорозвідувальні роботи можуть бути лише юридичні або фізичні особи, які отримали спеціальні дозволи на користування надрами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є платником збору за геологорозвідувальні роботи, у разі коли суб’єкт господарювання уклав договір на видобування підземної води з іншим суб’єктом господарювання, що має на балансі артезіанську свердловину?

25.08.2011

Платником збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету є суб’єкт господарювання, який має на балансі артезіанську свердловину та відповідний дозвіл на геологічне вивчення та видобування підземних вод.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 СГ видобуває кам’яне вугілля. Супутніми є метан і вода. Метан одразу списується (не утилізується). Чи сплачується збір за геологорозвідувальні роботи за метан та воду?

25.08.2011

Метан вугільних родовищ є спільно залягаючою корисною копалиною при видобуванні кам’яного вугілля, а не супутньою корисною копалиною. При видобуванні та використанні метану вугільних родовищ збір за геологорозвідувальні роботи обчислюється за кожну корисну копалину окремо. У разі, коли метан вугільних родовищ не утилізується, збір за геологорозвідувальні роботи не справляється, але при цьому сплачується збір за забруднення навколишнього природного середовища. Збір за виконані геологорозвідувальні роботи не справляється за видобуток підземних вод, які не використовується в народному господарстві, видобуток яких є технологічно вимушеним у зв’язку з видобутком інших корисних копалин в обсягах, погоджених з відповідними органами державного гірничого нагляду, державного геологічного контролю та охорони навколишнього природного середовища.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є СГ, який сплачує ЄП, платником збору за геологорозвідувальні роботи?

25.08.2011

Так, суб’єкт господарювання, який сплачує єдиний податок є платником збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платниками збору за геологорозвідувальні роботи ФО, які мають на власній присадибній ділянці свердловину?

25.08.2011

Громадяни, які використовують прісні підземні води до 20 метрів на власних земельних ділянках або наданих їм в користування для господарських і побутових потреб (в тому числі на власній присадибній ділянці), не є платниками збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету. У разі отримання громадянами, які мають відповідну кваліфікацію, матеріально-технічні та економічні можливості для користування надрами, спеціальних дозволів на користування надрами для промислового освоєння, то такі громадяни є платниками збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи звільняється від сплати збору за геологорозвідувальні роботи селищна рада, яка має на балансі свердловину та мережу водопроводу, у разі видобуванні води (на власній земельній ділянці) для надання мешканцям села?

25.08.2011

Селищна рада, що є надрокористувачем і має на балансі свердловину та видобуває підземну воду (на власній земельній ділянці) для надання мешканцям села, повинна сплачувати збір за геологорозвідувальні роботи на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є СГ, який на власній земельній ділянці видобуває підземну воду для своєї господарської діяльності (в т. ч. у сфері громадського харчування), платником збору за геологорозвідувальні роботи?

25.08.2011

Cуб’єкт господарювання, який на власній земельній ділянці видобуває і використовує підземну воду для своєї господарської діяльності (в тому числі у сфері громадського харчування) є платником збору за геологорозвідувальні роботи.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є платником збору за геологорозвідувальні роботи, у разі здавання ФО (або ФОП) власної земельної ділянки на якій знаходиться скважина (криниця) до 20 метрів СГ, який видобуває прісні підземні води для своїх потреб?

25.08.2011

Платником збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, є надрокористувач, який отримав дозвіл на спеціальне користування водними ресурсами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платник ФСП платником збору за геологорозвідувальні роботи?

25.08.2011

Збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету включено до переліку обов’язкових платежів, в рахунок яких сплачується фіксований сільськогосподарський податок, тому окремо зазначений збір платники цього податку не сплачують.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником збору за геологорозвідувальні роботи за видобуток підземних вод СГ, який має нафтову та водну свердловини, при цьому видобуток води є технологічно вимушеним, у зв'язку з видобутком інших корисних копалин (нафти)?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який має нафтову і водну свердловини та здійснює видобуток підземних вод, які не використовуються в народному господарстві, а видобуток яких є технологічно вимушеним у зв'язку з видобутком інших корисних копалин в обсягах, погоджених з відповідними органами державного гірничого нагляду, державного геологічного контролю та охорони навколишнього природного середовища не є платником збору за виконані геологорозвідувальні роботи за видобуток таких підземних вод. У разі коли видобуток підземних вод є технологічно вимушеним у зв'язку з видобутком інших корисних копалин, але обсяги яких, не погоджені з відповідними органами державного гірничого нагляду, державного геологічного контролю та охорони навколишнього природного середовища, то суб’єкт господарювання є платником збору за геологорозвідувальні роботи за видобуток підземних вод на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником збору за геологорозвідувальні роботи ФО, яка має на власній присадибній ділянці свердловину глибиною більше 20 м та отримала дозвіл на спеціальне водокористування?

25.08.2011

Фізична особа (громадянин), яка отримала дозвіл на спеціальне водокористування, за обсяги видобутих підземних вод, є платником збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, але механізм справляння цього збору відсутній для фізичної особи, яка не зареєстрована суб’єктом підприємницької діяльності і тому на даний час збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету фізичною особою (громадянином) не справляється.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником збору за геологорозвідувальні роботи СГ, який використовує джерельну воду на підставі дозволу на спеціальне водокористування з підземного джерела?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який отримав дозвіл на спеціальне водокористування, є платником збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету за обсяги видобутих підземних вод.

Читати далі »