Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету » Нормативи збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Які коефіцієнти застосовуються надрокористувачами при обчисленні збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету/часткового за рахунок власних коштів, та що є підставою для їх застосування?

25.08.2011

Надрокористувачі, які виконували геологорозвідувальні роботи частково за рахунок власних коштів, сплачують збір за геологорозвідувальні роботи, застосовуючи до нього коефіцієнти для родовищ. Підставою для застосування коефіцієнтів є довідка Мінприроди. Якщо надрокористувачі видобувають більше одного виду корисних копалин, що супутньо залягають на одному родовищі, збір за виконані геологорозвідувальні роботи обчислюється за основний вид корисної копалини у повному обсязі, а за супутньо залягаючі корисні копалини - із застосуванням до нього коефіцієнта 0,2. У разі розробки позабалансових запасів корисних копалин збір за виконані геологорозвідувальні роботи обчислюється із застосуванням до нього коефіцієнта 0,5. У разі розробки техногенних родовищ корисних копалин збір за виконані геологорозвідувальні роботи обчислюється як для аналогічних природних родовищ із застосуванням до нього коефіцієнта 0,5.

Читати далі »

Діє до 30.04.2010 Яким нормативно - правовим актом встановлено нормативи збору за геологорозвідувальні роботи та які коригуючі коефіцієнти застосовуються до них?

25.08.2011

Нормативи збору встановлюються окремо для кожного виду корисних копалин чи групи близьких за призначенням корисних копалин у гривнях до одиниці видобутку чи погашення у надрах запасів корисних копалин згідно з додатком до Порядку встановлення нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, та його справляння, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 року №115. До нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету застосовується коефіцієнт 2,27. Крім цього, нормативи збору підлягають індексації з урахуванням офіційно встановленого та опублікованого індексу інфляції. Індексація нормативів здійснюється при розрахунку збору за звітний квартал з урахуванням індексу інфляції за останній місяць звітного кварталу.

Читати далі »

Діє до 30.04.2010 Чи необхідно проводити індексацію нормативів збору за геологорозвідувальні роботи та якими документами це передбачено?

25.08.2011

До нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, застосовується коефіцієнт 2,27. Новий норматив з урахуванням коефіцієнту 2,27 повинен містити стільки знаків після коми, скільки містила його початкова величина, встановлена у додатку до Порядку встановлення нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету та його справляння, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 року №115. Крім цього, нормативи збору підлягають індексації з урахуванням офіційно встановленого та опублікованого індексу інфляції за останній місяць звітного кварталу і визначаються у відсотках до попереднього місяця з одним десятковим знаком після коми. Величини індексів інфляції щомісячно визначаються Державним комітетом статистики України і опубліковуються в газеті „Урядовий кур’єр”, а також щомісячно розміщуються на офіційному сайті Мінекономіки України www.me.gov.ua.

Читати далі »

Діє до 30.04.2010 Які встановлені нормативи збору за геологорозвідувальні роботи для води та який порядок їх обчислення?

25.08.2011

Нормативи збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, встановлені для води у гривнях до одиниці видобутку, зокрема для: мінеральних підземних вод – 0,3 грн. за куб. метр видобутку; термальних підземних вод – 0,005 грн. за куб. метр видобутку ; промислових підземних води (розсіл) – 0,1 грн. за куб. метр видобутку; ропи – 0,02 грн. за куб. метр видобутку; мінеральних грязей та мулу – 0,21 грн. за куб. метр; прісних підземних вод – 1,68 грн. за 100 куб. метрів видобутку. До всіх вищевказаних нормативів збору застосовується коефіцієнт 2,27. Обрахований (новий) норматив (з урахуванням коефіцієнту 2,27), повинен містити стільки знаків після коми, скільки містила його початкова величина. Крім цього, нормативи збору підлягають індексації з урахуванням офіційно встановленого та опублікованого індексу інфляції. Індексація нормативів здійснюється при розрахунку збору за звітний квартал з урахуванням індексу інфляції за останній місяць звітного кварталу.

Читати далі »

Діє до 30.04.2010 Які у 2010 році встановлені нормативи збору за геологорозвідувальні роботи та який порядок їх обчислення?

25.08.2011

При обчисленні податкових зобов’язань із збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету за податкові (звітні) періоди 2010 року, платники збору повинні застосовувати нормативи збору визначені згідно з додатком до Порядку встановлення нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, та його справляння, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 року №115 із застосуванням коефіцієнту 2,27. Крім цього, при здійсненні розрахунку збору за звітний квартал нормативи збору підлягають індексації з урахуванням індексу інфляції за останній місяць звітного кварталу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок проведення індексації нормативів збору за геологорозвідувальні роботи при обчисленні податкових зобов’язань по збору за геологорозвідувальні роботи за ІІ, ІІІ та ІV квартали 2010 року?

25.08.2011

До нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, застосовується коефіцієнт 3,19. За ІІ квартал 2010 року платники подають два розрахунки зі збору, тобто починаючи з 01 квітня по 29 квітня 2010 року до нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, які затверджені Постановою №115 застосовується коефіцієнт 2,27, а з 30 квітня по 30 червня (включно) 2010 року – коефіцієнт 3,19. При обчисленні податкових зобов’язань по збору за геологорозвідувальні роботи за ІІІ та ІV квартали 2010 року до нормативів збору застосовується коефіцієнт 3,19. Новий норматив з урахуванням коефіцієнту 3,19 повинен містити стільки знаків після коми, скільки містила його початкова величина, встановлена у додатку до Порядку встановлення нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету та його справляння, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 року №115. Крім цього, нормативи збору підлягають індексації з урахуванням офіційно встановленого та опублікованого індексу інфляції за останній місяць звітного кварталу і визначаються у відсотках до попереднього місяця з одним десятковим знаком після коми.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які у 2010 році встановлені нормативи збору за геологорозвідувальні роботи та який порядок їх обчислення (з 30 квітня 2010 року)?

25.08.2011

Починаючи з 30 квітня 2010 року платники збору повинні застосовувати нормативи збору визначені згідно з додатком до Порядку встановлення нормативів збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, та його справляння, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 січня 1999 року №115 із застосуванням коефіцієнту 3,19. Крім цього, при здійсненні розрахунку збору за звітний квартал нормативи збору підлягають індексації з урахуванням індексу інфляції за останній місяць звітного кварталу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Який у 2010 році норматив збору за геологорозвідувальні роботи застосовується для пегматиту?

25.08.2011

При обчисленні збору за геологорозвідувальні роботи для пегматиту (польового шпату) застосовується норматив, як для польовошпатової сировини в розмірі 1,2 грн. до одиниці погашення запасів корисних копалин. До вищевказаного нормативу з 1 січня по 29 квітня 2010 року застосовується коефіцієнт 2,27, а з 30 квітня по 31 грудня 2010 року застосовується коефіцієнт 3,19. Крім того, здійснюється індексація нормативу при розрахунку збору за звітний квартал з урахуванням індексу інфляції за останній місяць звітного кварталу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Який у 2010 році норматив збору за геологорозвідувальні роботи застосовується для пегматиту?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див.І) Повна: Крім цього, п.4.2 Інструкції про порядок справляння збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, затвердженої наказом Комітету України з питань геології та використанню надр, ДПА України від 23.06.99 №105/309 із змінами та...

Читати далі »