Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена за порушення термінів сплати збору за геологорозвідувальні роботи?

25.08.2011

У разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму зобов'язання по збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету протягом граничних строків, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах: - при затримці до 30 календарних днів, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу; - при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, -у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу; - при затримці, що є більшою 90 календарних днів, - у розмірі 50% погашеної суми податкового боргу. Також нараховується пеня на суму податкового боргу із розрахунку 120% річних облікової ставки НБУ, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті. Крім цього на посадових осіб накладається штраф у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність за порушення терміну подання до органів ДПС розрахунку збору за геологорозвідувальні роботи?

25.08.2011

Платник податків, що порушив терміни подання до органів ДПС розрахунку збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність у разі коли платником податків, не подається у встановлені строки розрахунок збору за геологорозвідувальні роботи і контролюючим органом самостійно визначається сума податкового зобов'язання?

25.08.2011

У разі коли контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання платника податків за неподання у встановлені строки розрахунку збору, то додатково до штрафу, (за не подання у встановлені строки розрахунку збору), платник сплачує штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку), платник податків сплачує штраф у розмірі десяти відсотків суми податкового зобов'язання за кожний повний або неповний місяць затримки розрахунку, але не більше п'ятдесяти відсотків від суми нарахованого податкового зобов'язання та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується адміністративний штраф на посадових осіб у разі неподання або несвоєчасного подання ними платіжних доручень на перерахування збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету?

25.08.2011

Неподання або несвоєчасне подання посадовими особами підприємств, установ та організацій платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов'язкових платежів), - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »