Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за забруднення навколишнього природного середовища » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність за порушення термінів сплати збору за забруднення платником?

25.08.2011

За порушення граничного терміну сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища штрафні санкції накладаються на платника податків у таких розмірах : при затримці до 30 календарних днів , наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов’язання, - у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу; при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов’язання, - у розмірі 20% від погашеної суми податкового боргу ; при затримці понад 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов’язання,- у розмірі 50% від погашеної суми податкового боргу. Також на суму податкового боргу нараховується пеня. Окрім того, несвоєчасне подання посадовими особами підприємств, установ та організацій платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов’язкових платежів) тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.10.2010 Яка передбачена відповідальність за порушення терміну подання розрахунку збору за забруднення платником?

25.08.2011

Платник податків, що не подає податковий розрахунок у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, за кожне таке неподання або її затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність, у разі здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, стаціонарним джерелом забруднення без дозволу?

25.08.2011

Органи державної податкової служби здійснюють контроль за своєчасністю та повнотою сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища (далі - збір) до бюджету. Тобто, суб’єкти господарювання, які здійснюють викиди і скиди забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище та є платниками даного збору, мають своєчасно подавати до органів ДПС розрахунок та сплачувати збір, а державний контроль у галузі охорони атмосферного повітря здійснюється спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів, його територіальними органами, а також іншими спеціально уповноваженими на це органами виконавчої влади.

Читати далі »